У лютому надходження до зведеного бюджету зросли до 62,2 млрд гривень, - Податкова


У лютому надходження до зведеного бюджету зросли до 62,2 млрд гривень, - Податкова

У лютому поточного року до зведеного бюджету надійшло 62,2 млрд гривень, що на 10,5 млрд гривень, або 20,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це йдеться в повідомленні Державної податкової служби.

“Такий приріст забезпечений не тільки за рахунок оподаткування заробітної плати, а й інших джерел доходів фізичних осіб. Це свідчить про зміну підходу до адміністрування цього бюджетоутворюючого податку”, – підкреслив голова податкової служби Сергій Верланов.

З них до держбюджету надійшло 38,2 млрд гривень, що на 8,2 млрд гривень, або 27,2% більше відповідного показника минулого року. Місцеві бюджети отримали 24,4 млрд гривень, що на 2,3 млрд гривень, або 10,5% більше, ніж у лютому 2019.

Загалом протягом січня-лютого поточного року сальдо податкових надходжень до зведеного бюджету становить 106,4 млрд гривень. Це на 15,1 млрд гривень, або 16,6% більше, ніж у січні-лютому минулого року.

До держбюджету надійшло 61,3 млрд гривень (плюс 10,4 млрд гривень, або на 20,5%), до місцевих бюджетів – 45,1 млрд гривень (плюс 4,7 млрд гривень, або на 11,6%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ДПС України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua