Іноземці скоротили вкладення в українські облігації держпозики


Іноземці скоротили вкладення в українські облігації держпозики

Обсяг вкладень нерезидентів в облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) України за підсумками тижня скоротився на 2,4 млрд грн, або на 2%, – до 124,2 млрд грн.

Як свідчать дані на сайті Національного банку України, до цього нерезиденти два тижні утримувалися від купівлі українських ОВДП, зберігаючи частку вкладень на рівні близько 127 млрд грн.

В результаті частка нерезидентів на ринку ОВДП України скоротилася до 15,4%. Порівняно з початком року поточні обсяги вкладень нерезидентів в українські ОВДП залишаються вищими на 8,5 млрд грн, або на 7,3%.

Довідка Finance.ua:

 • На тлі паніки на світових фінансових ринках у зв’язку з епідемією коронавірусу і її наслідків для компаній і економік, інвестори шукають захист в більш безпечних активах, уникаючи ринків, що розвиваються, до яких відноситься і Україна. Це означає, що найближчим часом гривня опиниться під тиском через падіння попиту з боку нерезидентів на українські боргові облігації.
 • Екс-міністр фінансів Оксана Маркарова вважає безпідставними будь-які порівняння поточної боргової політики щодо випуску ОВДП з фінансовою пірамідою.

🎬 Дізнавайтеся першими про валютні коливання на YouTube-каналі Finance.ua

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua