Банк “Надра” погасив прострочену бюджетну заборгованість з ПДВ внутрішньої держпозики першому клієнтові


Банк “Надра” провів на користь клієнта першу операцію по зарахуванню облігацій внутрішньої державної позики, які були випущені для погашення простроченої бюджетної заборгованості з податку на додану вартість. Операцію було проведено у відповідності з повним технологічним циклом – з рахунку Державного казначейства України в Депозитарії НБУ на рахунок клієнта банку “Надра”.

Нині банк проводить роботу з погашення простроченої бюджетної заборгованості понад двадцятьом своїм клієнтам. Нагадаємо, що усі юридичні особи (платники ПДВ), перед якими бюджет має заборгованість з ПДВ, що утворилася на 1 листопада 2003р., і не відшкодована до 1 січня 2004 р., та які включені до реєстру інвентаризації платників податку, мають можливість здійснити погашення простроченої бюджетної заборгованості з податку на додану вартість, відкривши рахунок у цінних паперах у банку “Надра” та отримати на нього облігації внутрішньої державної позики України (згідно постанови Кабінету Міністрів України №2014 від 25 грудня 2003).

“Проведення операцій з погашення простроченої бюджетної заборгованості з ПДВ внутрішньої державної позики шляхом випуску облігацій – цивілізований крок і альтернатива на отримання відшкодувань для підприємств-експортерів. Ми очікуємо, що активізація вторинного ринку облігацій державної позики з погашення заборгованості стане своєрідним каталізатором вітчизняного фондового ринку в цілому...” – зазначив Роман Дьякончук, начальник управління по роботі з цінними паперами Департаменту міжбанківських та фінансових ринків банку “Надра” .

Номінальна вартість облігацій - 1 тисяча гривень, термін обігу облігацій – 5 років. Погашення 31 грудня, щорічно, у розмірі 20 % номінальної вартості облігацій. Ставка доходності становить 120 % облікової ставки Національного банку (на сьогодні 8,4% річних), що сплачуватиметься щорічно, 31 грудня. З банком “Надра” ви маєте можливість отримати гроші шляхом продажу облігацій або кредиту під заставу, а також зберігати облігації на рахунку у цінних паперах та отримувати відсотковий прибуток.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua