Верланов розповів про зростання надходжень до бюджету від акцизного податку


Верланов розповів про зростання надходжень до бюджету від акцизного податку

У лютому Державна податкова служба направила до загального фонду держбюджету України 4,4 млрд грн надходжень від акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів. При цьому темп зростання надходжень, якщо порівнювати з показником минулого року, склав 134,1%, а саме 1,1 млрд грн.

Про це повідомляє ДПС.

“Вперше з моменту визначення Мінфіном індикативів у розрізі підакцизної продукції виконано план за всіма видами, крім електроенергії. Це стало можливим завдяки системним заходам з детінізації, які почав уряд восени. Ми докладемо всіх зусиль, щоб в наступних місяцях цей тренд зберігся», – заявив голова ДПС Сергій Верланов.

У Державній податковій службі зазначили, що завдяки вжитим загальним заходам щодо детінізації ринку підакцизних товарів індикативні показники були виконані в повному обсязі по спирту (142,2%), лікеро-горілчаный продукції (113,3%), пиву (127,0%), а також тютюновим виробам (100%).

Також у податковій зазначили, що в розрізі підакцизних товарів найбільший приріст, якщо порівнювати з лютим 2019 року, припав на тютюнові вироби (+71,3%, або +1,4 млрд грн), лікеро-горілчану продукцію (+24,4%, або +0,1 млрд грн), спирт (+61,5%, або 0,004 млрд грн) і пиво (+11,0%, або 0,03 млрд грн).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ДПС України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua