Apple подала патент смартфона-книжки з гнучким дисплеєм (фото)


Apple подала патент смартфона-книжки з гнучким дисплеєм (фото)

Управління США з патентів і торгових марок (USPTO) видало компанії Apple патент на «складне покриття і дисплей для електронного пристрою» (Foldable cover and display for an electronic device).

Йдеться про гнучкий смартфон у форматі книжки. Екран буде складатися всередину корпусу, що допоможе вберегти його від пошкоджень під час носіння.


Фото: 3dnews

Для пристрою передбачено три стани: повністю закритий, повністю відкритий і проміжний. В останньому випадку користувачі зможуть розкрити гаджет на певний кут, скажімо, для перегляду відеоматеріалів.

Власне гнучкий дисплей може бути виконаний за різними технологіями. Називаються екрани LCD, OLED, AMOLED і навіть E Ink. Гнучке покриття забезпечить підтримку панелі і її захист від подряпин.


Фото: 3dnews

Різні вбудовані сенсори зможуть визначати кут розкриття пристрою і його орієнтацію. Це дозволить відповідним чином оптимізувати користувальницький інтерфейс і змінювати режими роботи.

Не виключено, що в майбутньому Apple випустить складаний iPhone з описаною конструкцією. Втім, поки що про подібні плани компанії нічого не відомо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua