У Держказначействі пояснили плюси середньострокового бюджетного планування


У Держказначействі пояснили плюси середньострокового бюджетного планування

Запровадження в Україні середньострокового бюджетного планування дозволить ефективніше використовувати кошти на єдиному рахунку Державної казначейської служби, що, в свою чергу, сприятиме розвитку української економіки.

Про це повідомила голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз за підсумками презентації звіту про роботу служби у 2019 році.

“Чомусь у нас склалася помилкова думка, що чим більше коштів на єдиному казначейському рахунку, тим краще. Коли ми подивимося історію використання коштів на єдиних казначейських рахунках в інших країнах, ми побачимо нулі, тому що їх використовують в операціях з цінними паперами, надають кредити та інше, тобто кошти не лежать мертвим вантажем, а розвивають економіку. У зв’язку з середньостроковим плануванням і підготовкою трирічної бюджетної декларації ця історія буде мати позитивний результат і таких коштів не буде”, – сказала Слюз.

Вона також нагадала, що залишок коштів на єдиному рахунку Державної казначейської служби України на 1 березня 2020 року становив 17,18 мільярда гривень, на 1 лютого – понад 12 мільярдів гривень, а на 1 січня – 17,55 мільярда гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua