Ericsson допоможе Україні прискорити розвиток телекомунікаційної індустрії


Ericsson допоможе Україні прискорити розвиток телекомунікаційної індустрії

Міністерство цифрової трансформації України (Мінцифри) сьогодні оголосило про підписання меморандуму про співпрацю зі шведською компанією Ericsson, що спеціалізується на випуску телекомунікаційного обладнання.

Сторони співпрацюватимуть у напрямку розвитку інфраструктури інтернету – як проводового, так і мобільного, включаючи розширення покриття 4G (LTE-Advanced) і впровадження зв’язку наступного покоління 5G (в останній раз нам обіцяли запуск комерційних мереж мобільного зв’язку п’ятого покоління у 2022 році).

Як повідомляється, Ericsson і Мінціфри має намір використовувати досвід країн-лідерів (таких як США, Південна Корея і Китай), щоб прискорити розвиток телекомунікаційної індустрії в Україні. Зокрема, для цього буде створено спеціальну робочу групу, куди увійдуть фахівці Ericsson (як з локальних офісів, так і іноземних) і представники Мінцифри. Зі свого боку Ericsson надасть міністерству необхідну технічну експертизу в сфері розвитку мобільного та фіксованого інтернету, а також забезпечить консультаційну та інформаційну підтримку з питань еволюції систем мобільного зв’язку, частотної стратегії і ліцензійної політики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua