Бізнес скоротив капітальні інвестиції в сільське господарство


Бізнес скоротив капітальні інвестиції в сільське господарство

За рік капітальні інвестиції в сільське, лісове і рибне господарство скоротилися на 11,3%. Про це свідчать дані Держстатистики.

Так, в 2019 році капітальні інвестиції в сільське господарство склали 58,4 млрд грн грн, тоді як в 2018 році – 65,9 млрд грн.

Зокрема, капітальні інвестиції в сільське господарство і полювання скоротилися на 15,8% до 54,6 млрд грн.

Капітальні інвестиції в лісове господарство та лісозаготівлю зменшилися на 39% до 569 млн грн, а в рибне господарство – на 20%, до 48,8 млн грн.

Крім того, в Держстатистики розповіли про поквартальну активність інвесторів цій галузі: I квартал – 10,9 млрд грн, II квартал – 12,6 млрд грн, III квартал – 14,8 млрд грн, IV квартал – 16,7 млрд грн.

Додамо, що вітчизняний агробізнес не хоче інвестувати в Україну через відсутність державної підтримки, і розглядає можливість капіталовкладення в інші країни, де влада повертає вкладені кошти інвесторам.

Взаємозв’язок між держпрограмами і сумами інвестицій простежується на прикладі 2018 року, коли держава запропонувала цільові програми українським аграріям. Саме 2018 вважається найбільш плідним за останні 5 років.

Найбільше коштів у 2018 році вкладали аграрії в вирощування однорічних і дворічних культур (52,5 млрд грн), а також тваринництво (9,4 млрд грн).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua