ЄБРР організував кредит у EUR52,5 млн для розширення ТЦ "Рів'єра" в Одесі


ЄБРР організував кредит у EUR52,5 млн для розширення ТЦ "Рів'єра" в Одесі

Європейський банк реконструкції та розвитку організував кредит на суму EUR52,5 млн для спеціальної проєктної компанії “Нові бізнес-погляди” (НБП), що котирується на AIM LSE Argo Group, для розширення торгового центру (ТЦ) “Рів’єра” в Одесі, що належить і керується ним.

Як зазначено в повідомленні банку у вівторок, передбачається збільшення загальної орендної площі ТЦ на 18,13 тис.кв. м до кінця 2022 року.

У релізі вказується, що кредит також буде використаний для реструктуризації балансу НБП і створення можливостей для професійного навчання.

“Ця інвестиція збільшить наявність сучасної площі роздрібної торгівлі в Одесі, яка зараз відстає від більшості європейських міст зі своїм поточним показником загальної орендної площі лише близько 250 кв.м на 1000 жителів”, – зазначив банк.

ЄБРР є провідним інституційним інвестором в Україні і вже взяв на себе зобов’язання щодо надання понад EUR14, 5 млрд в рамках більш ніж 460 проєктів у країні.

У Держреєстрі бенефіціарами НБП вказані кіпріоти Андреас і Кіріакос Ріаласи (Andreas and Kyriakos Rialas), які володіють компанією через Centralpark Invest Cyprus Limited, Argo Real Estate Opportunities Fund Limited, Argo Distressed Credit Fund і ТОВ Тритон холдинг (Київ).

Виручка НБП в 2018 році зросла на 16,8% – до 361,41 млн грн, а чистий прибуток склав 155,54 млн грн проти 470,47 млн грн чистого збитку роком раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua