"ДТЕК Київські електромережі" в 2019 році виявив майже 1,4 тис. несанкціонованих підключень до електромережі


"ДТЕК Київські електромережі" в 2019 році виявив майже 1,4 тис. несанкціонованих підключень до електромережі

Фахівці компанії “ДТЕК Київські електромережі” в 2019 році виявили 1370 випадків несанкціонованого підключення до мереж, в тому числі 720 випадків – юридичними особами та 650 – побутовими клієнтами.

“Несанкціоновані підключення становлять третину від загального числа складених актів про порушення”, – повідомив оператор системи розподілу “ДТЕК Київські електромережі” інтернет-порталу “енергореформи”.

При цьому оператор уточнив, що кількість виявлених торік несанкціонованих підключень знизилася майже вдвічі в порівнянні з 2018 роком, коли було виявлено 990 підключень юрособами і 1440 – побутовими клієнтами.

У компанії підкреслили, що всі несанкціоновані підключення демонтуються при виявленні і складанні актів, які складаються в разі самовільного підключення, а також пошкодження приладів обліку чи пломб, використання високочастотних або імпульсних генераторів і інших пристосувань з метою зміни параметрів приладів обліку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua