"Роснефть" має логістичні проблеми через санкції США проти її "дочки" - ЗМІ


"Роснефть" має логістичні проблеми через санкції США проти її "дочки" - ЗМІ

Найбільша російська нафтова компанія “Роснефть” зіткнулася з логістичними проблемами при експорті своєї нафти і нафтопродуктів, оскільки кілька покупців зажадали негайно прибрати Rosneft Trading, яка потрапила під санкції США, зі всього ланцюжка поставок.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на 5 джерел в галузі.

“З точки зору логістики це величезний головний біль. Доведеться змінити дуже багато контрактів”, – підкреслило одне джерело.

За словами трейдерів, зараз всі закупівлі нафти у “Роснефти” здійснюються в колишньому режимі.

Компанія “Роснефть” не відповіла на запит видання. Rosneft Trading є дочірньою компанією “Роснефти”.

Зазначається, що санкції США були покликані не дати Rosneft Trading SA постачати венесуельську нафту, але співрозмовники заявляють, що обмеження заважають і постачанню російської нафти, тому що компанії намагаються уникати асоціацій з RTSA, значна частина бізнесу якої припадає на Європу.

“Основна мета зараз – змінити ланцюжок поставок і прибрати будь-які згадки RTSA”, – сказав керівник великого торгового дому, який регулярно купує вантажі у “Роснефти”.

Джерело в іншій торговельній компанії додало, що відділ внутрішнього контролю вимагає з 18 лютого уникати будь-яких нових угод з RTSA.

Нагадаємо:

Адміністрація Трампа у вівторок, 18 лютого, оголосила про введення санкцій проти “дочки” російської нафтової компанії “Роснефть” за допомогу Венесуелі обійти санкції щодо експорту нафти.

Під санкції потрапила зареєстрована в Швейцарії компанія Rosneft Trading SA. Вона виступала посередником при продажу нафти з Венесуели по всьому світу від імені режиму Ніколаса Мадуро, зазначив представник адміністрації президента США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua