Готуймося до посівної: нова партнерська програма для аграріїв від ПУМБ та "Сингента"


Готуймося до посівної: нова партнерська програма для аграріїв від ПУМБ та "Сингента"

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) долучився до програми «ЛегкоПосівна 2020» провідної агрохімічної компанії «Сингента».

У рамках програми агро клієнти банку можуть скористатись пропозицією на придбання насіння та засобів захисту рослин на вигідних умовах фінансування за зниженою відсотковою ставкою – 10.33% річних у гривні. Асортимент компанії «Сингента» нараховує понад 80 засобів захисту рослин, велику кількість гібридів і сортів насіння польових та овочевих культур, який користується великим попитом серед представників агро індустрії по всьому світу.

«Посівна кампанія чи не найважливіший та найхвилюючий етап для кожного фермерського господарства. Чи ефективно були проведені посівні роботи покаже майбутній врожай, який, не в останню чергу, залежить від якості обраного насіння та ЗЗР. Приєднавшись до «ЛегкоПосівна 2020» компанії «Сингента», ми подбали про те, щоб наші клієнти напередодні посівної змогли отримати вигідне фінансування та забезпечити своє підприємство кращою продукцією», – зазначає Володимир Онищук, керівник розвитку продажу агро ПУМБ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua