Милованов показав, як "проїли" українську економіку за 30 років (інфографіка)


Милованов показав, як "проїли" українську економіку за 30 років (інфографіка)

Міністр економіки Тимофій Милованов заявив, що українська економіка потребує мільярдних інвестицій, яких не було з 90-х років, для підвищення технологічності виробництва і зниження рівня зношеності основних фондів.

Про це повідомив міністр економіки Тимофій Милованов під час презентації урядової програми “Економічна стратегія: зростання через інвестиції”.

“Відсоток високотехнологічних товарів і послуг в експорті – 17%, все інше це сировина… У переробній промисловості 3% високих технологій.

Наша економіка сьогодні детехнологізована. Нам це треба відновлювати і наздоганяти світ”, – зазначає міністр.

Також в Мінекономіки показали ступінь зношеності основних фондів в економіці.

“У сусідів: Словаччина 35%, Білорусь 38%, Молдова 42%. Україна 62%… Щоб нам наздогнати Білорусь або Словаччину, нам потрібно 100 млрд доларів інвестицій протягом 50 років. Як не крути, чи то продуктивність, чи то інвестиції, чи то модернізація основних засобів – нам потрібні величезні інвестиції”, – підкреслює Милованов.

“Це страшні цифри. Це діагноз, з яким потрібно працювати. Це те, що ми зробили. Проїли економіку за 30 років… Наша економіка по суті детехнологізована. Технології зникли. Нам це потрібно відновлювати і наздоганяти світ”, — сказав міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua