У тунелі під Панамським каналом хочуть пустити метро


У тунелі під Панамським каналом хочуть пустити метро

Нову гілку першого в Центральній Америці метрополітену в місті Панама буде прокладено в тунелі під Панамським каналом.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на міністра громадських робіт Панами Рафаеля Сабонхе.

“Раніше панамська влада планувала провести метро по мосту над каналом”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що панамський метрополітен – перший в країнах Центральної Америки – почав свою роботу в 2014 році. У 2019 році пасажирів почала перевозити друга гілка метро. Проект третьої лінії вартістю 2,5 мільярда доларів взяла на себе компанія Hyundai Engineering & Construction. Сабонхе ​​повідомив, що проекти будівництва нової лінії метрополітену і четвертого моста через Панамський канал будуть розділені. Метро пройде по тунелю, закладеному на глибині 40 метрів.

“Разом з тим, цей проект викликав питання у адміністрації Панамського каналу. Зокрема, зазначається, що досі не готові висновки щодо дослідження ґрунту. Крім того, поблизу каналу плануються роботи з розширення тихоокеанського гирла з використанням вибухівки. Вибухові роботи можуть загрожувати конструкції тунелю майбутнього метро”, – підкреслює видання.

Що стосується нового моста через Панамський канал, передбачається, що його будівництво стане одним з найбільших інфраструктурних проектів в історії країни. Довжина переправи складе 510 метрів, ширина – 51 метр, висота – 75 метрів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua