0 800 307 555
0 800 307 555

Шевченко: наші клієнти розмістили понад 2,4 млрд грн на екодепозиті «Укргазбанку»


Державний «Укргазбанк» запустив свій новий екологічний депозит наприкінці 2019 року і менш ніж за два місяці українці розмістили на ньому вже понад 2,4 млрд грн своїх заощаджень.

Ці кошти «Укргазбанк» спрямовує виключно на фінансування проектів із захисту довкілля. За підрахунками банкірів, розміщених на екологічному депозиті коштів вже достатньо для щорічного скорочення викидів СО2 на 75 тисяч тонн, виробітку на 106,6 млн кВт*год на рік більше «зеленої» електроенергії для потреб понад 43 тисяч українських родин, а також щорічного заміщення викопного палива на 86200 Гкал для опалення понад 26 тис. квартир.

«Сьогодні українці власним прикладом доводять: для вирішення екологічних проблем не обов’язково мати мільйонні статки, а навпаки – кожна гривня важлива і дієва. Крім того, наш депозит користується неабияким попитом серед клієнтів – про це свідчить статистика: з-поміж інших програм екодепозиту за час його дії обрали 70% вкладників УКРГАЗБАНКУ, і цей показник постійно зростає. Втім, за цими сухими цифрами криється значно більше – чистіше повітря, яким ми дихаємо, вода, яку ми п’ємо та земля, яка нас годує. За ними зрештою здоров’я наше та наших дітей», – прокоментував голова правління «Укргазбанку» Кирило Шевченко.

За даними банкірів наразі найбільш екологічно свідомі вкладники живуть у столиці, Черкаській та Полтавській областях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Укргазбанк
Опитування
В Контексті Finance.ua