SEAT першим у Європі починає використовувати автономних роботів у виробництві автомобілів


SEAT першим у Європі починає використовувати автономних роботів у виробництві автомобілів

Завод SEAT у Марторелі поступово переходить на інтелектуальне виробництво, яке дотримується принципів сталого розвитку та цифрових технологій.

SEAT — перший промисловий виробник у Європі, який використовує зовнішні автоматизовані самохідні візки, оснащені функцією навігації з одночасною локалізацією та картуванням (SLAM-навігацією), з’єднанням 4G та індукційним заряджанням акумулятора.

На сьогоднішній день за межами виробничих майстерень заводу Марторель працюють вісім автоматизованих самохідних візків, які допомагають автоматизувати транспортування запчастин. Нові транспортні засоби доповнюють 200 існуючих автоматично керованих транспортних засобів у майстернях на заводах у Марторелі та Барселоні.

Кожен зовнішній автоматизований самохідний візок та його вагони утворюють 25-метровий рухомий склад, який може перевозити вантаж максимальною вагою 10 тон та долати відстань 3,5 кілометра.

Завдяки SLAM-навігації немає необхідності, щоб цими транспортними засобами керували дроти або магнітна стрічка, що зменшує експлуатаційні витрати, тому їх легше адаптувати до нових маршрутів, а їхнє встановлення не вимагає додаткового будівництва доріг.

Загалом вісім автоматизованих самохідних візків можуть за день проїхати 240 кілометрів. Наразі існують два маршрути між ковальським, пресовим та металевим цехами, які забезпечують поставки бокових частин та мобільних елементів.

Завдяки такому нововведенню немає потреби, щоб вантажівки перевозили запчастини між цими цехами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua