0 800 307 555
0 800 307 555

"Щоб не дратувати": Оржель пообіцяв українцям одну платіжку за газ


"Щоб не дратувати": Оржель пообіцяв українцям одну платіжку за газ

В Україні хочуть відмовитися від практики двох платіжок за газ, введеної з нового року, і планують вказувати окремо вартість його споживання і транспортування, але в одній платіжці. В уряді вважають, що так українці будуть менше дратуватися через великі цифри.

Про це міністр енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексій Оржель заявив під час ток-шоу “Свобода слова”.

Читайте також: Українці будуть отримувати окрему платіжку за доставку газу

“Регулятор у нас незалежний, він повинен забезпечити баланс інтересів споживачів і галузі, але зараз опрацьовується, щоб не було окремих платіжок за транспортування і за споживання газу. Щоб це була окрема величина, яку треба сплатити, але не дві платіжки, щоб не дратувати українців”, – сказав Оржель.

Також міністр анонсував “правильну” вартість транспортування і споживання газу в нових платіжках. Втім, на його думку, платити за транспортування повинні всі – навіть ті, хто газом не користуватися. Це, за словами Оржеля, абонплата.

“Щоб вся велика інфраструктура працювала… Є витрати, які є умовно постійними, їх повсякчас потрібно вкладати, навіть якщо ти не споживаєш”, – сказав Оржель.

Довідка Finance.ua:

  • Зеленського просять скасувати другу платіжку за газ. Відповідна петиція під номером №22/083148-ЕП зареєстрована на сайті глави держави. У петиції сказано, що українці власним проводили газ в будинки і вже заплатили десятки тисяч гривень за ці підключення.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua