Авіакомпанія МАУ має намір скоротити свій флот


Авіакомпанія МАУ має намір скоротити свій флот

У 2020 році авіакомпанія МАУ планує скоротити свій флот до 34 бортів.

За словами президента авіакомпанії Євгена Дихне, зміни пов’язані з плановим виведенням частини літаків через оптимізацію програми польотів в кінці 2019 року, а також втратою борту Boeing 737-800 UR-PSR в Ірані 08 січня 2020 року.

“У 2019 році максимальна чисельність нашого флоту становила 42 літаки. До листопада ми планово вивели два Boeing 767 в контексті оптимізації програми польотів. Також на поточний рік було заплановано поступове виведення з комерційної експлуатації повітряних суден після переговорів з лізингодавцями. Вирішено не продовжувати строки лізингу трьох Boeing 737-800, що спливають в лютому-березні, а також протягом року повернути лізингодавцям ще два однотипні борти”, – заявив Дихне.

Наразі чотири з п’яти цих Boeing 737-800 вже виведені з комерційної експлуатації, тому не враховані в загальній кількості флоту МАУ. П’ятий борт ще продовжує виконувати рейси, і авіакомпанія зараз ухвалює рішення про точний час його виведення.

Як зазначив президент МАУ, після закриття збиткових напрямків і оптимізації мережі, яка повинна призвести до повернення авіакомпанії в зону прибутковості, МАУ зможе знову нарощувати флот.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua