Google запустить сервіс попереджень про коронавірус


Google запустить сервіс попереджень про коронавірус

У зв’язку з тим, що випадки появи коронавірусу продовжують з’являтися в інших країнах по всьому світу, Google додала офіційні рекомендації з безпеки та іншу відповідну інформацію в початок своїх результатів пошуку для людей, які бажають дізнатися більше про спалах.

Google оголосив про це в четвер, 30 січня, після того як Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) офіційно оголосила про спалах коронавірусу як надзвичайну ситуацію в галузі Міжнародного громадського здоров’я.

Процес створення надійної інформації заснований на SOS Alerts, системі, запущеній компанією в 2017 році, щоб допомогти впоратися з антропогенною або природною кризою. Це означає, що тепер, якщо ви зайдете в Google для пошуку інформації, пов’язаної з коронавірусом, у верхній частині сторінки ви знайдете останні твіти ВООЗ, а потім посилання на організацію, що пропонує огляд поточного стану вірусу, консультативну інформацію та матеріали для запитань і відповідей. Нижче ви також знайдете розкривний список корисних порад з безпеки з посиланням на додаткові матеріали ВООЗ про те, як зменшити вплив і передачу низки захворювань, включаючи коронавірус.

Через велику кількість дезінформації в соціальних мережах та інших онлайн-каналах зусилля Google щодо виділення посилань на надійну інформацію повинні допомогти зацікавленим людям залишатися в курсі ситуації, що швидко розвивається. Інші корисні джерела, які використовують офіційну статистику, пов’язану зі спалахом коронавірусу, включають онлайн-трекер з центру системних досліджень та інженерії Університету Джона Хопкінса в Меріленді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua