Україна і ЄС роблять упор на правосудді стосовно шахрайства в ПриватБанку і на поверненні активів


Україна і ЄС роблять упор на правосудді стосовно шахрайства в ПриватБанку і на поверненні активів

Рада асоціації між Україною та Європейським Союзом наголосила на важливості незворотності реформ в банківському секторі зокрема в зв’язку з націоналізацією ПриватБанку, йдеться в спільній заяві для преси за підсумками засідання 28 січня.

“Сторони погодилися з важливістю незворотності реформ у банківському секторі, зокрема в зв’язку з націоналізацією ПриватБанку, зробивши особливий наголос на здійсненні правосуддя щодо осіб, відповідальних за широкомасштабне шахрайство в ПриватБанку, і поверненні активів”, – йдеться в документі.

Представники ЄС також зазначили, що готові будуть надати Україні EUR500 млн другого траншу макрофінансової допомоги після виконання Києвом prior actions за новою програмою фінансування Міжнародного валютного фонду.

Однією з ключових таких умов є прийняття законопроекту, який повинен знизити ризики денаціоналізації ПриватБанку, яка сьогодні можлива через численні суди, що тривають в Україні та ініційовані його колишніми власниками.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua