ДАБІ саботує будівництво траси, яку Гончарук назвав пріоритетом №1


ДАБІ саботує будівництво траси, яку Гончарук назвав пріоритетом №1

Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) вже кілька місяців відмовляється видавати дозвіл на будівництво однієї з ділянок траси Дніпро-Решетилівка, повідомив у Facebook радник прем’єр-міністра України Юрій Голик.

Найцікавішим в цьому Голик вважає те, що будівництво траси Дніпро-Решетилівка прем’єр Олексій Гончарук назвав пріоритетом №1 на цей рік. Після презентації урядової програми щодо доріг, ДАБІ в своїй заяві відразу ж запевнила, що буде надавати повну підтримку таким планам, і пріоритетом для себе ставить оперативну видачу документів.

Але при цьому будівництво пріоритетної для уряду траси залишається заблокованим.

“Це вже шоста чи сьома відмова ДАБІ щодо цієї ділянки траси. Коми в документах вже мінялися. Уточнюючі документи надавалися. Зміни в один з нормативних документів Мінрегіону були внесені, щоб прибрати застарілі підходи. Але ні. ДАБІ наполегливо продовжує гнути свою лінію”, – підкреслив Голик.

Єдиний виходом з такої ситуації Голик назвав зміну порядку роботи інспекції. За його словами, у Верховній Раді вже зареєстрований законопроект, який зведе суть подібних процедур до банального повідомлення ДАБІ, а не отримання у неї дозволу.

“Раніше для однієї з галузей так вже було зроблено – ефект вражаючий. Судячи з тексту в пості ДАБІ, там теж “за” такі зміни”, – додав радник прем’єра.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua