Чиновники отримали величезні зарплати під Новий рік (інфографіка)


Чиновники отримали величезні зарплати під Новий рік (інфографіка)

Нещодавно міністр освіти і науки Ганна Новосад скаржилася, що на 36 тисяч гривень зарплати вона не зможе утримувати дитину. Пані Новосад необхідно просто змінити міністерство.

Як ідеться в сюжеті програми “Гроші”, є одне таке таємне і дуже вигідне, де міністри і їхні заступники отримали під ялинку зарплату в десятки разів вищу від офіційної! А головне, за що.

Журналісти знайшли 5 щасливчиків Кабміну і запитали, за що їх так любить Дід Мороз і наш бюджет. Міністерство культури та спорту розпочало рік з досягнень. Ось тільки не з культурних чи спортивних, а фінансових. Керівництво міністерства напреміювало себе на кілька мільйонів гривень. Перший заступник міністра культури Анатолій Максимчук тільки за грудень отримав 405 тис грн. І це найвища заробітна плата серед усіх міністерств.

П’ятірку найдорожчих у грудні 2019 року чиновників замикає державний секретар Міністерства соціальної політики Олена Богачова. Чиновниця з міністерства, яке опікується українськими пенсіонерами, отримала 336 тис грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua