Ferrari готує спорткар з чотирма електромоторами


Ferrari готує спорткар з чотирма електромоторами

Компанія Ferrari запатентувала схему повнопривідного спорткара з чотирма незалежними електромоторами.

Акумулятори для цих моторів можна буде замінити на двигун внутрішнього згоряння.

Раніше в Ferrari заявляли, що не будуватимуть електричний суперкар, доки акумуляторні батареї не досягнуть належного рівня розвитку. Однак, як з’ясовується, до того моменту в Маранелло вже буде готова новітня платформа.

Компанія вже подала відповідну патентну заявку. Наприклад, в заявці вказано, що платформа електрокара передбачає застосування чотирьох механічно незалежних моторів – по одному на кожне колесо. Очевидно, така схема дозволить італійцям більш точно налаштувати систему управління вектором тяги, що обіцяє суперкару відточену керованість.

Батареї передбачається розмістити позаду пасажирських сидінь – між салоном і задньою віссю. Цікаво, що та ж патентна заявка передбачає і можливість заміни акумуляторів на двигун внутрішнього згоряння, що зробить майбутній суперкар гібридним.

Правда, поки неясно, чи передбачається наявність механічного зв’язку між ДВЗ і колесами (по тій же схемі, що у SF90 Stradale), чи бензиновий мотор буде використовуватися в якості генератора.

Як випливає з попередніх заяв керівництва марки, не варто очікувати появи першого повністю електричного суперкара Ferrari до 2025 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua