Банки констатують зростання попиту на кредити населенню та бізнесу (інфографіка)


Банки констатують зростання попиту на кредити населенню та бізнесу (інфографіка)

Банки констатують зростання попиту на кредити населенню та бізнесу і прогнозують збереження цієї тенденції у І кварталі 2020 року.

Про це йдеться на сторінці регулятора у FACEBOOK.

Що цьому сприяло. Найбільшою мірою – зниження відсоткових ставок.

Водночас конкуренція за якісних позичальників між фінансовими установами сприяла пом’якшенню стандартів кредитування фізичних та юридичних осіб.

У січні-березні банки прогнозують подальше збільшення портфелів кредитів населенню та бізнесу, а також приплив депозитів з обох сегментів.

Для ринку іпотечного кредитування переважна більшість опитаних банків не очікують змін у попиті з боку населення, хоча великі банки окремо зазначили, що розвиток ринку нерухомості та впевненість споживачів можуть несуттєво його збільшити.

Дізнатись про свій кредитний рейтинг безкоштовно

Банки також очікують пом’якшення стандартів надання позик для малого та середнього бізнесу, гривневих кредитів, а також короткострокових позик. Також вони очікують на пом’якшення стандартів споживчого кредитування.

До кінця березня банки прогнозують зниження кредитного та операційного ризику і не очікують змін процентного, валютного ризику та ризику ліквідності.

До речі, портал Finance.ua давно аналізує пропозиції по кредитах в Україні. Щоб допомогти вам з вибором кредиту, у нас на сайті працює спеціальний сервіс. З його допомогою можна швидко і комфортно вибрати необхідний саме вам кредитний продукт.

Помічник з кредитів

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua