Будинки Укрбуду: Київміськбуд розпочав процес інвентаризації


Будинки Укрбуду: Київміськбуд розпочав процес інвентаризації

Передача об’єктів “Укрбуду” в управління “Київміськбуду” відбувається за наміченим графіком. На сьогоднішній день триває процес інвентаризації та підрахунків.

Про це повідомили в “Київміськбуді”.

“Проведено інвентаризацію всіх залишків, всіх недоплат. Як по житлових, так і по нежитлових, і по паркінгах. Є повний акт звірки між ФФБ (Фонд фінансування будівництва. – Ред.) і “Укрбудом”. На сьогоднішній день ми знаємо кількість грошей, яку зможемо отримати від продажу решти непроданих активів”, – заявили в компанії.

На даному етапі проводиться технічна інвентаризація кожного об’єкта, кажуть в “Київміськбуді”. Виконується дефектний акт щодо незавершених робіт. Він дасть можливість зрозуміти, скільки грошей потрібно витратити на кожен об’єкт і загалом, щоб закінчити проекти, які продавалися “Укрбудом” (що почали й не почали будуватися).

“Ми хочемо звести баланс. Паралельно ми беремо участь у внесенні правок до положення КМДА від 19.12.2019р. №460/8033 про сплату пайових внесків, щоб звільнити від них всі об’єкти “Укрбуду”, – повідомили в холдинговій компанії.

Паралельно в “Київміськбуді” працюють над зняттям арештів з ділянок “Укрбуду”.

“Ведуться переговори з ДІУ (Державна іпотечна установа. – Ред.) про виділення коштів для завершення будівництва даних об’єктів. Готуються акти прийому-передачі. 5 вже перебувають у процесі підписання між замовниками та підприємствами “Укрбуду”, – кажуть забудовники.

В “Київміськбуді” запевнили інвесторів, що добудова будинків “Укрбуду” і зведення їхніх власних об’єктів ніяк одне на одного не вплинуть.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua