"Банк Альянс" присвоєно найвищий рівень рейтингу кредитоспроможності і надійності депозитних вкладів - НРА Рюрик


"Банк Альянс" присвоєно найвищий рівень рейтингу кредитоспроможності і надійності депозитних вкладів - НРА Рюрик

Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило АТ «Банк Альянс» довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaААА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний», а також визначило рейтинг депозитів банку на рівні r5-.

Дані рейтингів були оголошені на засіданні Рейтингового комітету агентства 9 січня 2020-го року.

Позичальник з рейтингом uaAАА характеризується найвищою кредитоспроможністю у порівнянні з іншими українськими позичальниками.

Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рівня рейтингу в найближчій перспективі.

Рівень рейтингу надійності депозитних вкладів r5- є показником найвищої надійності. Це означає, що «БАНК АЛЬЯНС», у порівнянні з іншими банками України – надійний, мінімально чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних факторів. Вірогідність повернення вкладів – дуже висока.

При проведенні рейтингової оцінки використовувалася Національна рейтингова шкала, затверджена відповідною постановою Кабінету Міністрів України. Визначення рівня кредитного рейтингу здійснювалося на основі спеціально розробленої авторської методики з урахуванням вимог чинного українського законодавства та міжнародних стандартів.

Для рейтингової оцінки окремі якісні та кількісні показники Банку порівнювалися з середніми показниками по банківській системі України та з відповідними показниками банків-аналогів з бази даних НРА «Рюрік».

Ключові фактори, згідно з якими проводилася рейтингова оцінка позичальника «БАНК АЛЬЯНС», це – прийнятна концентрація клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками й диверсифікація пасивних операцій Банку; достатні показники ефективності діяльності, висока якість клієнтського кредитного портфеля та наявність продуманої комплексної стратегії розвитку. З повним переліком показників оцінки можна ознайомитися на сайті НРА «Рюрік».

Банк Альянс – частина вашої команди.

Висновок про визначення надійності депозитів
Висновок про визначення рейтингової оцінки

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альянс Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua