Середній бізнес підтримує реформи - Зеленський


Середній бізнес підтримує реформи - Зеленський

Представники середнього бізнесу підтримують рішення нинішньої влади, спрямовані на прозорість процесів в економіці.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю журналу Newsweek.

“Якщо ви поговорите з представниками середнього бізнесу – не з олігархами або невеликими компаніями, які не платять податки, – ви виявите, що вони підтримують наші рішення, тому що ми рухаємося до прозорості. Що дійсно важливо, так це те, що ми припинили контрабанду, і це може викликати ускладнення для малих підприємств, які не хочуть проходити митні процедури і платити податки, коли вони намагаються отримати певні товари. Але прозорість означає, що кожен повинен платити податки і жити за законом”, – сказав Зеленський.

Він також наголосив, що нова влада прагне знищити монополії, існуючі, наприклад, в газовому секторі і виробництві спирту.

Президент переконаний, що в Україні більше не буде такого високого рівня корупції, як раніше.

“Протягом багатьох років люди по всьому світу чули про корупцію в Україні, а інвестори діють на емоціях. Тому ми здійснюємо зміни. Перш за все, в судовій системі, щоб інвестори бачили, що їхні інвестиції будуть захищені. Я родом з бізнесу і розумію інвесторів. Я можу обіцяти, що у нас ніколи не буде такого рівня корупції, і ми зробимо великі кроки до прозорості”, – зазначив він.

Зеленський також зазначив, що зараз вдалий момент для інвестицій, оскільки на ринках і в приватизованих секторах ціни низькі, а влада буде видавати ліцензії на роботу в багатьох сферах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua