Ліквідація банку "Союз": НБУ виграв справу у Верховному Суді


Ліквідація банку "Союз": НБУ виграв справу у Верховному Суді

Верховний Суд 15 січня скасував рішення судів попередніх інстанцій, які визнали незаконною ліквідацію Нацбанком банку “Союз”.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

“На сьогоднішній день є всі правові підстави для здійснення ліквідаційної процедури АТ “КБ “Союз”, адже Постанова Правління НБУ “Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію АТ “КБ “Союз” та рішення Виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб “Про початок процедури ліквідації АТ “КБ” Союз” та делегування повноважень ліквідатора банк” діють”, – йдеться в повідомленні.

Правління НБУ 15 березня 2016 року ухвалило постанову про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку “Союз”.

“Підставою для такого рішення був факт встановлення систематичного порушення банком законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом або фінансуванню тероризму”, – підкреслили в регуляторі.

Водночас у травні 2016 року акціонер банку С.В. Дяченко подав позов до суду на Нацбанк і Фонд гарантування вкладів – він просив визнати протиправною і скасувати постанову про ліквідацію банку “Союз”, а також – зобов’язати НБУ вчинити дії щодо відновлення функціонування банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua