АНБ виявило критичну уразливість у Windows 10 і Windows Server 2016


АНБ виявило критичну уразливість у Windows 10 і Windows Server 2016

Агентство національної безпеки США (АНБ) виявило серйозну уразливість у Windows 10, яка може призводити до стеження за користувачами або серйозним витокам даних. Надалі ці відомості були передані корпорації Microsoft.

Агентство АНБ підтвердило, що вразливість зачіпає операційні системи Windows 10 і Windows Server 2016. Уразливість було виявлено ​​в компоненті Windows, званому crypt32.dll, який обробляє «функції сертифікатів і криптографічних повідомлень». Експлойт в цій області може вплинути на перевірку справжності на настільних комп’ютерах і серверах з Windows, на конфіденційні дані в браузерах Microsoft Internet Explorer і Edge і на багато сторонніх додатків. Хакери також можуть використовувати уразливість для підробки цифрових підписів, роблячи шкідливі програми схожими на законне програмне забезпечення.

Microsoft присвоїла цій вразливості другий за значимістю рівень і оперативно підготувала оновлення для операційних систем Windows 10, Windows Server 2016 і Windows Server 2019. Компанія закликає користувачів оперативно встановити оновлення, щоб убезпечити свої системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua