ДТЕК порахував, скільки коштів вклав у надійність столичних електромереж за 2019 рік


ДТЕК порахував, скільки коштів вклав у надійність столичних електромереж за 2019 рік

В 2019 році ДТЕК Київські електромережі відремонтував 10 кілометрів повітряних ліній, полагодив 688 трансформаторних підстанцій та розподільчих пунктів. На ремонтну кампанію було виділено майже 110 мільйонів гривень.

Про це повідомляє пресслужба ДТЕК Київські електромережі.

« В 2019 році ми капітально відремонтували майже 110 кілометрів повітряних ліній електропередачі та виконали 4979 ремонтів. Окрему увагу приділили електричним мережам, що безпосередньо живлять будинки киян. Завдяки цьому столичні багатоповерхівки отримали 114 абсолютно нових та надійних ліній 0,4 кВ загальною довжиною понад 17 км», – зазначив Маріс Куніцкіс, генеральний директор ДТЕК Київські електромережі.

Читайте також: Електроенергія: киянам представили онлайн-послуги

Також столичні енергетики капітально відремонтували 6 підстанцій 110/35/10кВ та 35/10 кВ. Це майже 10% від їх загальної кількості. Були оновлені ПС «Протасівська», ПС «Кабельна», ПС «Святошино», ПС «Лівобережна», ПС «Русанівська» та ПС «Теличка». Таким чином, підвищилась надійність електропостачання в Солом’янському, Оболонському, Святошинському, Дніпровському та Голосіївському районах столиці.

Ремонтні роботи провели на 636 трансформаторних підстанціях та 52 розподільчих пунктах, а це відповідно на 18% та 23% подібних об’єктів столиці.

Окрім ремонтів, у 2019 році ДТЕК Київські електромережі інвестував гроші у нове обладнання та електричні мережі. Найбільшими такими проектами стали будівництво нових кабельних ліній «Новокиївська-Московська» і «Позняки-Славутич», реконструкція підстанцій «Позняки», «Вулкан» і «Бортничі», безкоштовне встановлення клієнтам 20 тисяч «розумних» лічильників. В ці та інші проекти ДТЕК Київські електромережі минулого року інвестував 368 мільйонів гривень.

Довідка Finance.ua:

  • ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях.
  • Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
  • У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua