Вітренко: Контрактів і перемовин щодо купівлі газу у Росії немає


Вітренко: Контрактів і перемовин щодо купівлі газу у Росії немає

Виконавчий директор “Нафтогазу” Юрій Вітренко повідомив, що ніяких контрактів та перемовин щодо купівлі газу у “Газпрому” напряму немає.

“Але немає таких контрактів, немає таких планів, немає таких переговорів, думок. Теоретично все можливо в світі, але практичних підстав для того, щоб це обговорювати, зараз немає”, – зазначив він.
.
Відповів Вітренко на питання щодо того, чи міг би “Нафтогаз” купувати газ у росіян. При цьому представник енергетичної компанії сказав: “Міг би”, – далі пояснивши, що ніяких передумов для цього немає.

“Можу тільки зазначити, що, з одного боку, у нас є зараз законодавчі можливості для прямих поставок з “Газпрому” і раніше були”, – заявив Вітренко.

За його словами, те, що Україна не купує газ в Росії, не пов’язано із “героїчним рішенням українських політиків”. Причина цього – припинення поставок з боку РФ.

“І наше завдання як “Нафтогазу” і моєї команди було в тому, що в ситуації, коли ми розуміли, що росіяни припинять поставки газу, знайти альтернативні можливості забезпечити потреби українських споживачів в газі з Європи. От що ми робили”, – сказав виконавчий директор “Нафтогазу”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua