Неофіційно працевлаштованих позбавлять субсидії - законопроєкт "Про працю"


Неофіційно працевлаштованих позбавлять субсидії - законопроєкт "Про працю"

Якщо суд доведе, що людина працювала неофіційно і отримувала субсидію, то право на таку субсидію заберуть. Такі зміни передбачає законопроєкт “Про працю”.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов у FACEBOOK.

“В кількох містах повісили плакати з критикою нового законопроекту про працю. Що саме критикують на цьому плакаті? Це написано маленьким шрифтом внизу”, – зазначає міністр.

Читайте також: Нові підстави для звільнення: що пропонують депутати

За словами Милованова, сьогодні багато людей працюють неофіційно і не показують свій справжній високій дохід, щоб додатково отримати субсидію.

“Це неправильно. Це несправедливо. Бо субсидії платимо ми всі з вами, через податки. І субсидії мають отримувати ті, хто є матеріально незахищеними. Комусь не подобається, що тепер буде складніше обманювати державу та суспільство і ховати свій дохід”, – написав міністр.

Довідка Finance.ua:

  • Нещодавно на сайті Верховної Ради опублікували проєкт “Закону про працю” №2708, яким вносятся зміни до деяких кодексів та законів України.
  • 13 грудня 2019 року Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №1233, що передбачає зниження штрафів за порушення трудового законодавства.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua