Компанія Sony розробила технологію для поліпшення камер на смартфонах


Компанія Sony розробила технологію для поліпшення камер на смартфонах

Компанія Sony відома своїми якісними датчиками для камер смартфонів, тому переважна більшість компаній використовує сенсори Sony в своїх телефонах. Зараз японський технологічний гігант розробив нову технологію датчиків зображення, яка дозволить ще більше підвищити якість камери.

Ця технологія, відома як лінза на чіпі 2 × 2 (OCL), забезпечить високу швидкість фокусування, більш високу роздільну здатність, кращий динамічний діапазон і менший струс камери.

Зараз лінза “на кристалі”, яку називають конденсорною лінзою, розміщується поверх пікселя датчика зображення, і кожен піксель має свою власну лінзу. Проте Sony розробила спосіб для чотирьох суміжних пікселів з однаковим кольором для спільного використання об’єктива.

Найбільше поліпшення, яке дає об’єктив 2 × 2 на чіпі, – автофокус, особливо в темряві. Поточна технологія автофокусування обмежена дуже вузьким простором для автофокусу, на відміну від нового датчика зображення Sony, який має набагато краще покриття. Це пов’язано з тим, що всі пікселі в2 × 2 OCL можуть використовуватися як частина системи автофокусування.

Sony стверджує, що 2 × 2 OCL буде краще вловлювати світло, створювати кліпи з більш високою частотою кадрів, поліпшену стабілізацію зображення і динамічний діапазон, а також допоможе виробляти більш тонкі камери в цілому завдяки зменшеному оптичному розміру.

Компанія не повідомила, коли ця нова технологія з’явиться в смартфонах, але це не займе багато часу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua