Фонд держмайна вперше опублікував повний список об'єктів малої приватизації


Фонд держмайна вперше опублікував повний список об'єктів малої приватизації

Фонд державного майна вперше опублікував повний перелік всіх об’єктів малої приватизації, повідомила пресслужба фонду.

Зокрема, йдеться про 187 пакетыв акцій і єдиних майнових комплексів державних підприємств, 139 об’єктів незавершеного будівництва, 46 об’єктів соціально-культурного призначення та 357 позицій окремого майна.

“Перелік включає абсолютно різні об’єкти малої приватизації по всій території України – як цілі морські порти, заводи і бази відпочинку, так і гаражі, столові і лазні. Прозора і конкурентна приватизація цього майна дасть можливість підвищити ефективність його використання, зменшити корупцію і наповнити державний бюджет як шляхом коштів від приватизації, так і завдяки майбутнім податкам”, – наголошується в повідомленні.

Згідно з повідомленням, продаж цих об’єктів буде проходити виключно через аукціони системи “ProZorro.Продажі”. До середини січня заплановано 165 аукціонів.

2 жовтня Верховна Рада ухвалила закон, яким скасовується перелік підприємств, що не підлягають приватизації. Раніше Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів до 1 грудня 2019 року передати не менше ніж 500 підприємств в Фонд державного майна для подальшого продажу через електронну систему торгів “Прозорро.Продажі” в рамках малої приватизації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua