Знайшли спосіб повністю заряджати електромобілі за 5 хвилин


Знайшли спосіб повністю заряджати електромобілі за 5 хвилин

Деякі автомобілісти відмовляються від купівлі електромобіля через те, що його потрібно довго заряджати. Тепер цю проблему вирішено. Українці придумали, як зарядити електрокар всього за 5 хвилин!

Фахівці канадського стартапу GBatteries (майже всі українці) розробили новітню технологію, в основі якої лежить принцип послідовних мікроімпульсів постійно змінного струму. Штучний інтелект визначає, коли посилати імпульс і з яким напруженням, щоб не нашкодити літій-іонній батареї.

В результаті літій-іонну батарею електромобіля можна повністю зарядити за такий же час, який потрібний, щоб заповнити бак бензином звичайного автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння.

GBatteries зараз продовжує тестувати свою нову технологію. Якщо все піде за планом, то серійні машини з електричною силовою установкою отримають її через 5-7 років. Це може призвести до того, що продажі електромобілів збільшаться в рази.

Стартап GBatteries створено колишнім аерокосмічним інженером Костянтином Хомутовим. Компанію фінансують такі фонди, як, наприклад, Airbus Ventures і Initialized Capital.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua