Знищення конфіскованого підакцизного товару будуть фільмувати — Мін’юст


Знищення конфіскованого підакцизного товару будуть фільмувати — Мін’юст

Кабінет Міністрів схвалив постанову, згідно з якою конфісковані підакцизні товари (алкоголь, тютюнові вироби) будуть знищуватися підприємствами, відібраними згідно законодавству, а саме знищення має бути зафіксовано на відео.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

“У зв’язку з непрозорим порядком знищення конфіскованих підакцизних товарів такі товари потрапляли на ринок повторно. Це наражало на небезпеку споживачів та призводило до недоотримання доходів до державного бюджету.

Відтепер такі товари знищуватимуться підприємствами, що відібрані відповідно до Закону “Про публічні закупівлі”, крім невеликих за обсягом партій, які можуть знищуватися відповідними комісіями самостійно. Водночас представникам бізнесу надається право бути присутніми при знищенні цих товарів”, – повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

Ще одна новація – це запровадження відеозйомки процесу знищення конфіскату. Аналіз матеріалів відеофіксації дозволить виявляти ознаки порушень з боку посадових осіб, а також представників організацій, що здійснюють знищення конфіскованих підакцизних товарів.

Також постановою передбачається, що обладнання та інші предмети, які були використані для незаконного виготовлення підакцизних товарів (крім обладнання для промислового виробництва спирту етилового та алкогольних напоїв), підлягають знищенню.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua