Данилишин вважає зміцнення гривні необгрунтованим


Данилишин вважає зміцнення гривні необгрунтованим

Голова Ради НБУ Богдан Данилишин вважає, що для зміцнення курсу гривні до долара, яке спостерігається в 2019 році, немає фундаментальних причин.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Данилишин, як і раніше, вважає монетарну політику НБУ занадто жорсткою, яка призводить до придушення промисловості. Крім того, він назвав інфляційне таргетування, здійснюване НБУ, “експериментом” і порівняв його з експериментом Майкельсона-Морлі, який в кінці XIX століття не зміг довести існування ефіру.

Читайте також: Світова криза: експерт розповів, як вона вплине на курс гривні

“Як би не вийшло чогось аналогічного з експериментом, який правління НБУ проводить з реалізацією в країні ортодоксального інфляційного таргетування, надмірно жорсткої монетарної політики і на додаток до цього показового невтручання в необґрунтоване фундаментальними чинниками зміцнення гривні”, – написав він.

До речі, якщо ви бажаєте примножити свої заощадження, переходьте за посиланням. Finance.ua допомагає заробляти більше на вкладах

Отримати бонус до депозиту 💵

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua