0 800 307 555
0 800 307 555

Коли гарантована сума вкладів буде 600-800 тисяч грн


Коли гарантована сума вкладів буде 600-800 тисяч грн

Перешкодою до збільшення гарантованої максимальної суми вкладів до 600-800 тисяч грн є питання реструктуризації заборгованості Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) перед Міністерством фінансів.

Про це розповів заступник директора-розпорядника ФГВФО Андрій Оленчик.

“Ми готові “стрибнути” до 600-800 тисяч грн. Однак, та заборгованість перед Мінфіном, яку ми маємо, зробити цього нам не дає. Як тільки ви почуєте, що питання реструктуризації боргу ФГВФО перед Мінфіном вирішене, очікуйте збільшення максимальної суми гарантування банківських вкладів до заявленого нами рівня”, – сказав він.

Саме питання реструктуризації боргу ФГВФО перед Мінфіном, за його словами, вже вирішується, але прогнозувати, коли буде результат, Андрій Оленчик не береться.

“Це може бути через місяць, а може бути і через рік”, – сказав він.

Поки що Андрій Оленчик радить розкладати гроші по різних банках.

Нагадаємо, ФГВФО в 2014 році для того, щоб впоратися з наслідками “банкопаду”, позичив у Мінфіну і НБУ кошти під 9,99-12,5%.

На сьогодні ФГВФО вже погасив 15 млрд грн кредитів Мінфіну. Ще близько 11 млрд грн – сплачені відсотки, з яких 5,5 млрд грн направлено в бюджет як відсотки за векселями Фонду.

До речі, якщо ви вважаєте, що відсотки за вкладами в Україні не такі великі, переходьте за посиланням. Finance.ua допомагає заробляти більше на вкладах.

Отримати бонус до депозиту 💰

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Опитування
В Контексті Finance.ua