"Запоріжсталь" реалізувала проект сучасного вуличного освітлення з мінімальним споживанням е/е


"Запоріжсталь" реалізувала проект сучасного вуличного освітлення з мінімальним споживанням е/е

Запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь”, один з найбільших платників податків України та Запорізької області, реалізував проект сучасного вуличного освітлення, встановивши енергоефективне LED-освітлення на території та в цехах підприємства.

Як повідомляється в прес-релізі компанії у вівторок, замість світильників з натрієвими лампами комбінат переходить на сучасні енергоефективні світлодіодні світильники (термін експлуатації LED-світильників – понад 45 тис. годин).

На реалізацію проекту спрямовано близько 4 млн грн.

На першому етапі старі освітлювальні прилади замінили на світлодіоди в киснево-компресорному і доменному цехах. Річне споживання електроенергії знизилося на 730 тис. кВт/год. Економія склала близько 1,2 млн грн.

У 2019 LED-світильники були встановлені в сталеплавильному цеху і ЦГПТЛ.

Модернізація освітлення вздовж головних автошляхів комбінату триває. Старі світильники потужністю 250 Вт замінили LED-лампами в 120 Вт, що споживають мінімальну кількість електроенергії і забезпечують хорошу видимість в темний час доби.

В рамках проекту змонтовано близько 100 нових опор, встановлено 170 LED-світильників. Додаткові опори і світильники встановили в раніше мало освітлених місцях. Очікуваний економічний ефект складе понад 450 тис. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua