Космічний корабель компанії Blue Origin здійснить суборбітальний політ


Космічний корабель компанії Blue Origin здійснить суборбітальний політ

Blue Origin виконає ще один тестовий політ свого корабля New Shepard, оскільки готується до відправки людей в космос вже наступного року.

Читайте також: SpaceX успішно запустила корабель Dragon, що літав двічі

Можливо, це станеться до того, як SpaceX зуміє здійснити свої плани. Дванадцятий політ багаторазової ракети Blue Origin відправить у космос цілий ряд науково-технічних експериментів разом з тисячами листівок з освітнього некомерційного клубу “Майбутнє” під керівництвом Безоса. Останнє випробування New Shepard відбулося в травні.

Компанія Blue Origin є однією з трьох компаній, які сподіваються запустити регулярну відправку людей в космос в найближчі місяці. SpaceX уперше прагне відправити астронавтів на Міжнародну космічну станцію ​​на борту космічного корабля Crew Dragon.

У свою чергу, Virgin Galactic Річарда Бренсона сподівається спершу відправити в космос свого знаменитого засновника, а потім оплатити замовникам невагомі екскурсійні польоти в космос в 2020 році. Virgin Galactic трохи випередила графік, вже відправивши свого першого пасажира – тренера-астронавта компанії Бета Мойсея – в космос під час випробувального польоту в лютому.

Але Blue Origin поступово просувається до посадки людей на одну зі своїх ракет до 2020 року. На відміну від космічного літака Virgin, New Shepard запускається і приземляється вертикально, як ракета SpaceX Falcon 9.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua