Кабмін вніс зміни до спецобов'язків на оптовому ринку електроенергії


Кабмін вніс зміни до спецобов'язків на оптовому ринку електроенергії

Кабінет Міністрів вніс зміни до положення про покладення спеціальних обов’язків на оптовому ринку електричної енергії, доручивши Оператору системи передачі, операторам систем розподілу і Гарантованому покупцю заборонити покриття обсягів електроенергії для технологічних втрат за регульованою ціною. Відповідну постанову опубліковано в газеті Кабміну “Урядовий кур’єр” від 10 грудня.

Згідно з постановою, Гарантований покупець і постачальники універсальних послуг до 31 грудня 2019 року повинні здійснити коригування прогнозних обсягів електричної енергії, купленої постачальниками універсальних послуг у липні-листопаді 2019 року.

Оператор системи передачі, оператори систем розподілу і Гарантований покупець також, згідно з постановою, повинні до 1 січня 2020 року вжити заходів щодо припинення купівлі-продажу електричної енергії за граничною ціною виробника електричної енергії, виробленої на атомних електростанціях, в обсягах, що відповідають 80% обсягів, необхідних для компенсації технологічних витрат електричної енергії на її передачу і розподіл електричними мережами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua