ЄК схвалила виділення 3,2 млрд євро на випуск акумуляторів для електромобілів


ЄК схвалила виділення 3,2 млрд євро на випуск акумуляторів для електромобілів

Європейська комісія (ЄК) схвалила плани семи держав виділити в цілому 3,2 млрд євро на субсидії для створення Європейського центру з виробництва елементів акумуляторних батарей для електромобілів.

“Цей важливий план, що представляє інтерес для всієї Європи, може бути реалізований без надмірного підриву конкуренції”, – заявила єврокомісар Маргрете Вестагер в понеділок у Брюсселі.

Єврокомісія схвалила створення так званого “батарейного альянсу” в кінці 2017 року, щоб дозволити європейським підприємствам надолужити згаяне у сфері виробництва літій-іонних акумуляторів для електромобілів. Їх випуск в Європі буде здійснюватися спільними силами за моделлю європейського авіабудівного концерну Airbus, повідомляє Deutsche Welle.

Міністр економіки ФРН Петер Альтмаєр назвав рішення Єврокомісії великим успіхом для автовиробників країни і всієї Європи.

Планується, що Німеччина виділяє в рамках цього проекту 1,25 млрд євро, Франція – 960 млн євро, Італія – 570 млн євро, Польща – 240 млн євро, Бельгія – 80 млн євро, Швеція – 50 млн євро і Фінляндія – 30 млн євро. Крім того, передбачається залучення приватних інвестицій на суму 5 млрд євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua