Держустанови Китаю відмовляться від американських комп'ютерів


Держустанови Китаю відмовляться від американських комп'ютерів

Влада Китаю ухвалила рішення про повну відмову від американських комп’ютерів, ноутбуків, а також від американського ПЗ в держустановах країни на користь вітчизняних аналогів. Про це в понеділок, 9 грудня, повідомляє The Guardian.

Основним постачальником “імпортозамінної” техніки називається компанія Lenovo, але остаточне рішення ще не ухвалено. Саме ця компанія протягом кількох років була лідером в сегменті настільних комп’ютерів і одним з основних гравців на ринку ноутбуків.

Але незважаючи на те, що продукція Lenovo офіційно китайська і підходить під нову стратегію КНР, в її ноутбуках і ПК присутня достатня кількість компонентів, вироблених американськими вендорами. Як влада Піднебесної планує вирішувати це питання, поки що невідомо.

Нова стратегія КНР розрахована на три роки, і “під прицілом” виявляться комп’ютери компаній Dell, HP, а також ПЗ Microsoft.

Що стосується Microsoft і її операційної системи Windows 10 разом з офісним ПЗ Office, то тут у Китаю поки що немає певної альтернативи. Однак як заміну КНР може використовувати Deepin – дистрибутив Linux, розробка якого з 2004 року велася китайськими фахівцями.

Стратегія китайської влади, розрахована на три роки і отримала умовну назву “3-5-2”, по одній цифрі на кожен рік. Так, в 2020 році план передбачає заміну 30% обладнання, в 2021 році-ще 50%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua