SaaStock Local Kyiv 4.0: Від двох засновників до сотні співробітників


Одне з ваших завдань як засновника компанії – формування культури організації. І справа не в печеньках, вечірках або фірмових футболках. В якийсь момент ви більше не будете єдиним драйвером та перейдете до ефективного управління, делегування процесів професійним менеджерам.

Давайте поговоримо про розширення масштабів: побудова процесів, лідерство, наймання та зростання середнього/вищого менеджменту, мотивація та делегування повноважень.

З нашими експертами ми обговоримо:
що у вашій корпоративній культурі допомагає зростати лідерам та що робить вашу команду незалежною. Право володіння й мотивація.
Розуміння й розвиток культури вашої організації. Розвиток всередині та прийом на роботу зовні. Як виховати керівників вищої ланки. Які аспекти підтримують лояльність співробітників до компанії (незважаючи на відсутність кар’єрного росту).

Спікери:
Олександр Сазонов, співзасновник та партнер Competera Pricing Platform, підприємець
Кирило Бігай, співзасновник та CEO Preply
Галина Приходько, агент зі зміни корпоративної культури та бізнес-процесів. В минулому – операційна директорка в Netpeak Group.

Модератор: Валерій Грабко, операційний директор PromoRepublic.

Що таке SaaStock?

SaaStock називають «Діснейлендом для SaaS-компаній» та «кращою SaaS-конференцією в Європі». SaaStock об’єднує співтовариство лідерів SaaS-компаній по всьому світу. Це місце, де можна знайти нових клієнтів та зустріти вже існуючих. Флагманська подія в Європі приваблює більше чотирьох тисяч людей. У 2019 SaaStock також запускає серію конференцій в США, Азії, Латинській Америці та Океанії.

Що таке SaaStock Local?

Це глобальна ініціатива, яка допомагає місцевим SaaS-лідерам створювати й розвивати свою власну екосистему. SaaStock надає платформу, яка дозволяє незалежним організаторам проводити регулярні, гранично сфокусовані заходи із брендингом та підтримкою від SaaStock. Місія – створити найбільшу SaaS-спільноту в світі.

Мова: Англійська
Дата та час: 18 грудня, 19:00
Місце: UNIT.City, Дорогожицька, 3
Квитки: https://2event.com/uk/events/1855644

Більше інформації: https://is.gd/hKkLeI

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Unit.city
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua