Верховний суд Британії проведе слухання щодо «кредиту Януковича»


Верховний суд Британії проведе слухання щодо «кредиту Януковича»

Верховний суд Великобританії цього тижня проведе чергові слухання в рамках судового процесу в Лондоні між Росією і Україною щодо так званого «кредиту Януковича» обсягом 3 млрд дол.

Як повідомляється на сайті суду, слухання пройдуть з 9 по 12 грудня.

Зазначається, що компанія The Law Debenture Trust Corporation plc, що представляє інтереси Росії, не погоджується з рішенням апеляційного суду про розгляд справи за повною процедурою. У суді нагадали, що це рішення було прийнято у відповідь на апеляцію України, яка стверджує, що кредит був отриманий під політичним тиском. Також повідомляється, що суддями виступають Lord Reed, Lord Carnwath, Lord Hodge, Lord Lloyd-Jones, Lord Kitchin.

Високий суд Лондона почав розгляд позову Росії проти України за єврооблігаціями нашої країни на 3 млрд дол. в січні 2016 року. Україна вважає цей кредит «хабарем» Кремля колишній українській владі за відмову від євроінтеграції, в той час як російська сторона наполягає на його погашенні. У березні 2017 року Лондонський суд схвалив прискорений розгляд позову РФ, проте Україна подала апеляцію на це рішення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua