АМКУ побачив недобросовісну конкуренцію в акції мережі NOVUS


АМКУ побачив недобросовісну конкуренцію в акції мережі NOVUS

Київське територіальне відділення Антимонопольного комітету України в обов’язкових рекомендаціях ТОВ «Новус Україна» зобов’язало усунути порушення при проведенні маркетингової акції, яке вводило в оману споживачів.

Про це повідомили в юридичній компанії ADS Legal Group.

“Комітет вказує, що дії ТОВ «Новус Україна» містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 15¹ Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. А саме: поширення відомостей, які містять неправдиві дані про особливості реалізації імпортного пива та знижки на нього, що вплинуло на наміри споживачів щодо придбання товарів саме в цього суб’єкта господарювання”, – зазначили в юридичній компанії.

Так, як встановили у відомстві, в мережі магазинів NOVUS протягом травня-червня 2019 року проводилася маркетингова акція «-30% НА ВСЕ ІМПОРТНЕ ПИВО. При купівлі від 3-х одиниць». Інформацію про цю акцію товариство розміщувало на плакатах формату А3 при вході в магазини, покажчиках формату А4 на палетах та стелажах у магазинах, а також над цінниками на імпортне пиво.

Однак, як стверджують в АМКУ, акція розповсюджувалась на 214 видів імпортного пива і не розповсюджувалась на 21 вид, при цьому інформація про види імпортного пива, на яке не розповсюджувалась дія акції, доводилася товариством лише до працівників мережі магазинів NOVUS шляхом розсилання електронної інструкції, в якій зазначено, зокрема: «ВАЖЛИВО!!! Позиції, які не беруть участі в акції, вказано у цьому файлі у листі “Акція не поширюється”».

Тобто, як вказує тервідділення АМКУ, наведена у рекламному плакаті інформація «-30% НА ВСЕ ІМПОРТНЕ ПИВО. При купівлі від 3-х одиниць» містила ознаки неправдивої, оскільки дія акції розповсюджувалась не на всі види імпортного пива.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua