Хакери атакували BMW і Hyundai


Хакери атакували BMW і Hyundai

Два найбільші світові виробники автомобілів стали жертвами масованої хакерської атаки. Зловмисники хакерської групи OceanLotus проникли в мережу автоконцернів BMW і Hyundai в спробі виявити комерційну таємницю. Про це повідомляє Engadget.

BMW виявили, що хакери з листопада по грудень активно збирали дані, поки їм не заблокували доступ. За словами анонімного експерта з безпеки, незважаючи на те, що зловмисники цілий місяць мали доступ до мережі баварського автовиробника, секретних даних вони не знайшли, тому що їм не вдалося обійти захист головного центру обробки даних у Мюнхені.

BMW відмовилася коментувати атаку, заявивши, що замість цього у них є “структури і процеси”, які обмежують спроби злому і дозволяють швидко відновлюватися після вторгнень. У Hyundai, в свою чергу, утрималися від коментарів.

OceanLotus, також відомі як APT32 або Cobalt Kitty, існують з 2014 року і вважаються групою, що підтримується урядом В’єтнаму. Останнім часом зловмисники націлилися на автомобільні бренди. Хоча початкові атаки були спрямовані на злом іноземних корпорацій, що діють у В’єтнамі та інших країнах Південно-Східної Азії, з 2017 року група почала переслідувати автомобільну галузь.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua