0 800 307 555
0 800 307 555

Нефьодов розповів, хто профінансує "єдине вікно" на українській митниці


Нефьодов розповів, хто профінансує "єдине вікно" на українській митниці

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні USAID Ukraine розпочало роботу з новоствореною Державною митною службою України за низкою напрямків, серед яких фінансування проекту TAPAS з розвитку механізму “єдиного вікна” на українській митниці при оформленні митних процедур (кабінет декларанта і можливість самостійно подавати декларації).

Про це написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook глава Митної служби України Максим Нефьодов, прикріпивши відповідне фото з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором під час підписання меморандуму про реалізацію проекту техдопомоги США.

“Було влітку: офіційна заборона USAID Ukraine від уряду США реалізовувати будь-які проекти щодо ДФС у зв’язку з недовірою керівництву. Стало зараз: початок роботи USAID з Новою митницею за трьома напрямками… Працюємо далі”, – написав Нефьодов.

Крім того, американське агентство з розвитку візьме участь у проекті “Конкурентоспроможна економіка України”, де буде фінансувати вдосконалення автоматизованої системи аналізу та управління ризиками (АСАУР) і розробку публічної і внутрішньої частини бізнес-аналітики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua