Hyundai Nexo встановив новий рекорд пробігу на водні


Hyundai Nexo встановив новий рекорд пробігу на водні

У Франції кросовер Hyundai Nexo, що працює на водневих паливних елементах, на одній заправці проїхав 778 км. Це новий рекорд для водневих автомобілів.

За кермом Hyundai Nexo перебував відомий швейцарський пілот і “зелений” активіст Бертран Пікар, який любить брати участь в подібних експериментах. На деяких ділянках дистанції до нього приєдналися міністр економіки і фінансів Франції Брюно Ле Мер, а також міністр екології та сталого розвитку Елізабет Борн.

«Як бачите, навіть серійні автомобілі з нульовим викидом шкідливих речовин мають відмінну дальність поїздки. Автовиробники почали нову еру з метою захисту екології», — сказав Пікар.

Це черговий успіх Hyundai Nexo. На початку 2019 року він пройшов краш-тести IIHS. Він став першим водневим автомобілем, чия безпека була оцінена цією престижною організацією. Причому оцінена дуже високо — Top Safety Pick +.

Компанія Hyundai вже давно розробляє водневі автомобілі. В 2012 році, наприклад, кросовер Hyundai ix35 Fuel Cell на водні без додаткових заправок проїхав 700 км. Але це був концепт, а Nexo – серійний автомобіль.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua