Дмитро Замотаєв: "В Глобусі лояльні клієнти отримують підвищені ставки"


Дмитро Замотаєв: "В Глобусі лояльні клієнти отримують підвищені ставки"

Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Банку – про тенденції на депозитному ринку.

До останнього перегляду облікової ставки НБУ ринок депозитів перебував у певному балансі. Зараз же вже можна впевнено говорити про сформованому тренді на зниження процентних ставок. І якщо кінець року, коли банки традиційно відчувають додаткову потребу в ліквідності і пропонують клієнтам різні новорічні акції, ще може трохи відтягнути процес, то перший квартал однозначно підтвердить тенденцію. Ми очікуємо зменшення ставок по всіх валютах, при цьому в інвалюті воно складе до 1%, а в гривні буде ще більш істотним – до 2% річних.

Депозити залишаються найбільш затребуваним і доступним продуктом для населення для накопичення коштів. Для багатьох це механізм компенсації втрат від інфляції. Глобус Банк продовжує активно нарощувати депозитну базу – за 10 місяців вона збільшилася на 10%. Наш показник приросту є істотно вищим за середньоринкові – згідно з даними НБУ, він становить всього 1,5%. Як нам це вдається? Ми пропонуємо клієнту максимально зрозумілий продукт. Саме тому найбільш популярним і успішним депозитним продуктом є стандартний депозит зі щомісячною виплатою відсотків.

Досвід роботи показує, що при виборі банку для розміщення депозиту клієнт дивиться на 2 основні критерії – розмір процентних ставок і репутацію установи. На ринку виграють банки, що пропонують прості й чіткі умови. Додаткові продукти для більшості депозитних клієнтів є швидше тягарем. Вкладники як мінімум не користуються такими «нав’язаними» сервісами, а часто вирішують змінити банк. Розуміючи цю специфіку, Глобус Банк пропонує клієнтам базовий пакет для вкладника, куди входить карта міжнародної системи для вільного користування отриманими відсотками за вкладом, а також самим внеском по закінченні терміну дії. Продаж інших продуктів банку вкладникам проводиться виключно на індивідуальній основі після з’ясування додаткових потреб клієнта.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Глобус
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua